Sürme Kapak Sistemleri

Pek çok yeniliklere ev sahipliği yapan, Demir Alüminyum firması olarak yeni nesil sürme kapak sistemlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duyarız. Sistemlerimiz, alışıla gelmiş basit ve kullanımı zor, kalitesiz sistemlerin yerine dayanıklı, kolay kullanımlı ve estetik çözümler üretmektedir.

Sürme kapak sistemlerinin genel mantığı, menteşe kapaklı sistemlerinin yerini doldurmaktan geçmektedir. Menteşeli sistemler, dayanıksız olmalarının yanı sıra uygulandığı mobilyanın yanı sıra belirli bir alana da ihtiyaç duymaktadır. Geniş alanlarda olduğu gibi bu nedenden dolayı da dar alanlarda kullanımı uygun değildir. Sürme kapak sistemleri ise yatay eksen hareket ettiğinden dolayı ekstra bir alana gerek duymak ve kullanımı gayet basittir.

Yeni geliştirdiğimiz sürme kapak sistemlerinin en büyük avantajlarından birisi alüminyum tabakanın üründe temel özelliği olarak kullanılması ve dışarıdan görülmemesidir. Bu sayede diğer mobilyalarınız ile tam uyum sağlanmaktadır. Ayrıca sistemlerimizde 9 farklı renk seçeneğinden birini seçerek gerek evlerinizde gerekse de çalışma ortamlarınızda daha uyumlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Sistemlerimizde yer alan kapakların etrafına yerleştirilen mekanizma sayesinde sistemde herhangi bir sallanma veya gürültü oluşmadan kullanım sağlanmaktadır. Bu özellikten dolayı sistemin ömrü artmakta ve uzun yıllar boyunca hiçbir aksama yaşanmadan kullanım sağlanmaktadır.  Sistemin uzun yıllara meydan okumasındaki bir diğer neden ise kullanılan özel fitillerdir. Cam, toz ve çarpma fitili ismini alan bu malzemeler sayesinde sisteme ekstra koruma sağlanmaktadır.

Ürünlerimizin yapı mekanizmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda yer alan görselleri inceleyebilirsiniz. Görselleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

sürme kapak


Author: Ofis Bölme
Ticari Hayatta Ofisler son derece önemli ve değerlidir. Kullanışlı ofis alanları için Ofis Bölme Sistemleri son derece kullanışlı ve modern bir ortam sunmaktadır. Decorray olarak Ofis Bölme uygulamalarımızla sizlere İstanbul başta olmak ülke genelinde hizmet verebilmekteyiz. Ofis Cam Bölme ürünlerimizde farklı model ve kullanım özelliği sunmaktayız.

Bir cevap yazın