Ofis Bölme Sistemleri

Ticari hayatın gelişmesi ve ofis sayısının günden güne artması ile tasarımsal ihtiyaçlarda oldukça fazlalaşmıştır. Ofis bölme sistemleri ülkemizde olduğu kadar dünya genelinde en sık kullanılan pratik ve dekoratif çözümlerdir. Decorray olarak Ofis Bölme işlerinde iş yaşantısına son derece uygun, modern ve dekoratif alanlarla yaratmaktayız. Alan kullanımı için son derece katkı veren bu sistemleri hemen hemen her boyuttaki alanlara uygulanabilmektedir.

Ofis Bölme Sistemlerinde farklı tasarım ve alana en uygun uygulama desteği veriyoruz

Ofis Bölme Sistemleri Modelleri Nelerdir?

Ofis Bölme Sistemleri
Ofis Bölme Sistemleri

Alan özelliğine göre Ofis Bölme sistemleri farklılık gösterebilmektedir. Genelde ebatlarında standart boy kullanımı çok olmasada şekil konusunda bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Kullanım yapılacak alana özel tasarım ve modeller de ayrıca geliştirilebilmektedir. Aşağıda bazı Cam Bölme Modelleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduk.

  • Tam Camlı Bölme Sistemleri : Bu bölme sistemleri adından da anlaşılacağı tam cam bölme sistemleridir. Tasarımsal yönün itibari ile yerden kapı üst noktasına kadar camlı kalan kısmı panel şekilde de yapılabilmekte yada tamamen cam olarak da kullanılabilmektedir. genelde çok fazla ışık almayan ofis alanlarında tercih edilmektedir.
  • Yarım Camlı Bölme Sistemleri : Yarı Camlı modeller ofisler için genelde iki oda arasında kalan ara duvarlar için tercih görmektedir. Standart ölçüleri ortalama 85cm yükseklik dolu panel, 85 cm üzerine ve kapı üst seviye arası ie camdır. Yine bu modelde diğer bir çok ürün gibi talep ve ilgi görmekte ve bir çok uygulamamızda kullanılmaktadır.
  • Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri : Son zamanların en etkili cam bölme tasarımlarından biridir diyebiliriz. Oldukça stil bir görünümü bulunmakta olup ofis alanlarında ferahlık sunar. Yatam cam sistemleri kullanımı ofis içerisinde tam bir şeffaflık sunan sistemleridir. Moden ve mimari bir görünüm elde etmenizide ayrıca sağlamaktadır.
  • Seperatör Bölme Sistemleri : Alçak operatör bölme kullanımı personelin havalandırma ve soğutma sistemleri ihtiyacından maksimum oranda faydalanmasını sağlamak için genelde tercih edilen sistemleridir.

OFİSİNİZE EN UYGUN CAM BÖLME SİSTEMLERİ EN UYGUN FİYATLARLA

Kaliteli Tasarım ve Uygulama Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri
Ofis Bölme

Firmamız Ofis Bölme Sistemleri için sizlere günümüz teknolojisinden faydalanarak en kullanışlı modelleri ortaya çıkarmaktadır. Tasarımsal yönümüz oldukça yüksek olup aynı zamanda uzun ömürlü uygulama sunmaktayız. Üretim sırasında kullanılan her malzeme kaliteli üretimden geçmiş olup uygulama sonrasında ürünlerimiz ve sistemlerimizin arakasında durmaktayız. Şimdiye kadar sayısız Ofis Bölme Sistemleri yapmış olan ekiplerimizden istediğiniz özelliklerde ve ölçülerde ürün talebinde bulunabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz daha sağlıklı bir çözüm için bizlere ulaşabilir ve ücretsiz keşif desteğinde de bulunabilirler.Author: Ofis Bölme
Ticari Hayatta Ofisler son derece önemli ve değerlidir. Kullanışlı ofis alanları için Ofis Bölme Sistemleri son derece kullanışlı ve modern bir ortam sunmaktadır. Decorray olarak Ofis Bölme uygulamalarımızla sizlere İstanbul başta olmak ülke genelinde hizmet verebilmekteyiz. Ofis Cam Bölme ürünlerimizde farklı model ve kullanım özelliği sunmaktayız.

Bir cevap yazın