Projenize Uygun Ofis Bölme

Kimi firmaların büyümesi ve Türkiye pazarının her geçen gün daha da genişleme nedeniyle Projenize Uygun Ofis Bölme ihtiyacı da ciddi oranda büyüme gerçekleşmektedir. Firmaların yeni kurmuş oldukları ofislerine ya da mevcut ofislerini daha aktif kullanma isteği ortaya çıkmaktadır.

Şirket düşüncesi olarak ofise 1 kişi ilave edilecek ve mevcut yer bulunmuyor olabilir. Bu durum da yeni bir ofis açmanıza ya da yeni bir yer arayışına geçmenize gerek kalmadan Ofis bölme şirketi ile çözüme kavuşturabiliriz. Mevcut kullanmakta olduğunuz ofisinizi daha kullanışlı hale getiriyoruz.

Eski Duvarlardan Cam Duvarlara

Artık günümüzde eski duvar sistemleri yavaş yavaş ortadan kalkarak cam ofis bölme, cam duvarlar ve hatta yeni rezidanslarda dış cephelerde bile duvar görememekteyiz. Gün geçtikçe daha da gelişen Türkiye pazarında yeniliğe ve şıklığa önem veriyor ve modern sistemleri sizlere sunuyoruz.

Projenize Uygun Ofis Bölme hizmeti vererek hem ofis çalışanlarınıza daha rahat bir ortam sunar hem de ekonomik olarak daha iyi bir çözüm alabilirsiniz.

Hem kullanmakta olduğunuz ofisiniz de hem de yeni projeniz olan inşaatı tamamlanmış ya da tamamlanacak olan ofisinize hizmet veriyoruz.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatlandırma

Yapılacak olan işlemin Malzemesine, istenen malzemeye göre Ofis bölme sistemler fiyatlandırma değişmektedir. Projenize Uygun Ofis Bölme sistemlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. İstanbul Pendik merkezli firmamız İstanbul ve tüm Türkiye’ye aynı eşit düzeyde hizmet vermekte olup kusursuz iş anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Standart ürünümüz olmadığından ofisinize uygun malzemeler fabrika çıkışı orijinal olarak ve sadece size özel hazırlanır. Projenize Uygun Ofis Bölme işlemleri tam olarak projeniz uygulanır ve ekonomik olarak hesaplanır. Tam Camlı bölme sistemleri, Yarım camlı bölme sistemleri ve  Yatay camlı bölme sistemleri olarak projeye uygun istenildiği gibi hazırlanır ve monte işlemleri gerçekleşir. Firmamızın kullanmakta olduğu malzemeler görsel ve boyutlar olarak sayfamıza eklidir.

Sürme Kapak Sistemleri 

Giyinme Odası Sistemleri

Alüminyum Kasa Kapıları

Kenar Kapama Profilleri 

80 Kg Sürgü ve Ray Sistemleri

Ürünlerimizi inceleyebilir ve sağlamlık garantisini teyit edebilirsiniz. E-Katalog üzerinden katoloğumuzu inceleyebilir, aklınıza takılan tüm sorular için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.Author: Ofis Bölme
Ticari Hayatta Ofisler son derece önemli ve değerlidir. Kullanışlı ofis alanları için Ofis Bölme Sistemleri son derece kullanışlı ve modern bir ortam sunmaktadır. Decorray olarak Ofis Bölme uygulamalarımızla sizlere İstanbul başta olmak ülke genelinde hizmet verebilmekteyiz. Ofis Cam Bölme ürünlerimizde farklı model ve kullanım özelliği sunmaktayız.

Bir cevap yazın

Ofis Bölme | Cam Bölme | Decorray İstanbul